Katre Randlaht

Audiitorteenused Katre Randlaht

Katre alustas tööd Audiitorteenuse OÜ-s 2019. aastal ning väärtusliku meeskonnaliikmena naudib Katre väljakutseid ning usub, et igast olukorrast on midagi õppida. Katre naudib klientidega suhtlemist, huvitavaid erialaseid väljakutseid ning arvude maailmas navigeerimist.

Katrel tekkis äratundmine, et valitud eriala on tõesti sobiv tema jaoks 2017. aastal, mil ta asus raamatupidamise eriala õpingute kõrvalt tööle audiitorettevõttes, mis on spetsialiseerunud peamiselt avaliku sektori auditeerimisele. Peale kolme auditeerimishooaega avalikus sektoris tundis Katre vajadust ennast erialaselt veelgi enam täiendada ning siirdus tööle juba Audiitorteenuse OÜ meeskonda, kus keskenduda enam erasektorile.

Katre on väga hea suhtleja ning suudab kiirelt kohaneda erinevate olukordadega. Katre puhul hindavad nii kliendid kui kolleegid tema entusiastlikku ja positiivset ellusuhtumist.

Kui tööülesanded on täidetud ja on aeg puhata, siis leiab Katre tõenäoliselt kuskilt seitsme maa ja mere tagant seilamas ning põnevaid reisisihtkohti avastamas.

Erialane kogemus
Katre on audiitori assistent alates 2017. aastast. Katre on olnud assistendiks järgmiste omavalitsuste ja ettevõtete auditeerimisel: Rõuge Vallavalitsus, Anija Vallavalitsus, Sihtasutus Anija Mõisa Haldus, Lääne-Harju Vallavalitsus, Linnakodu OÜ, Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS, Roseni Kinnisvara OÜ, Nova Vita Kliinik AS ja mitmed teised omavalitsused, sihtasutused, aktsiaseltsid ning osaühingud.

Hariduskäik
2018 – 2021 Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse instituut, bakalaureus – majandusarvestus
2018 – 2019 Tallinna Majanduskool, kutseharidus – e-turundusspetsialist
2017 – 2018 Hiiumaa Ametikool, kutseharidus – väikesadama spetsialist
2015 – 2017 Hiiumaa Ametikool, kutseharidus – raamatupidamine
2014 – 2015 Hiiumaa Ametikool, kutseharidus – väikeettevõtlus

Töökogemus
Alates 2022 Vandeaudiitor, Audiitorteenuse OÜ
2019-2022 Vandeaudiitori assistent, Audiitorteenuse OÜ
2017 – 2019 vandeaudiitori assistent, AMC Audit OÜ
2012 – 2019 eraettevõtlus, s.h. väiksemate ettevõtete raamatupidamine