Katre Randlaht

Audiitorteenused Katre RandlahtKatre on alates 2019. aastast Audiitorteenuse OÜ vandeaudiitori assistent. Katre peamisteks tööülesanneteks on vandeaudiitorite töö hõlbustamine igas auditi etapis nii, et audiitorid saaksid keskenduda täielikult oma põhitööle. Väärtusliku meeskonnaliikmena naudib Katre väljakutseid ning usub, et igast olukorrast on midagi õppida. Katre naudib klientidega suhtlemist, huvitavaid erialaseid väljakutseid ning arvude maailmas navigeerimist.

Katrel tekkis äratundmine, et valitud eriala on tõesti sobiv tema jaoks 2017. aastal, kus asus raamatupidamise eriala õpingute kõrvalt tööle audiitorettevõttes, mis peamiselt on spetsialiseerunud avaliku sektori auditeerimisele. Peale kolme auditeerimise hooaega avalikus sektoris tundis Katre vajadust ennast erialaselt veelgi enam täiendada ning siirdus tööle juba Audiitorteenuse OÜ meeskonda, kus keskenduda enam erasektorile.

Katre on väga hea suhtleja ning suudab kiirelt kohaneda erinevate olukordadega. Katre puhul hindavad nii kliendid kui ka kolleegid tema entusiastlikku ning positiivset ellusuhtumist.

Kui tööülesanded on täidetud ja on aeg puhata, siis leiab Katre tõenäoliselt kuskilt seitsme maa ja mere tagant seilamas ning põnevaid reisisihtkohti avastamas.

Erialane kogemus
Katre on audiitori assistent alates 2017. aastast. Katre on olnud assistendiks järgmiste omavalitsuste ja ettevõtete auditeerimisel: Rõuge Vallavalitsus, Anija Vallavalitsus, Sihtasutus Anija Mõisa Haldus, Lääne-Harju Vallavalitsus, Linnakodu OÜ, Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS, Roseni Kinnisvara OÜ, Nova Vita Kliinik AS ja paljud teised omavalitsused, sihtasutused, aktsiaseltsid ning osaühingud.

Hariduskäik
Alates 2018 Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse instituut, Majandusarvestus (bakalaureus)
2018 – 2019 Tallinna Majanduskool, E-turundusspetsialist (kutseharidus)
2017 – 2018 Hiiumaa Ametikool, Väiksesadama spetsialist (kutseharidus)
2015 – 2017 Hiiumaa Ametikool, Raamatupidamine (kutseharidus)
2014 – 2015 Hiiumaa Ametikool, Väikeettevõtlus (kutseharidus)

Töökogemus
Alates 2019 Vandeaudiitori assistent, Audiitorteenuse OÜ
2017 – 2019 Vandeaudiitori assistent, AMC Audit OÜ
2012 – 2019 Eraettevõtlus, s.h. väiksemate ettevõtete raamatupidamine