Kristel Tammine

KristelKristel on meie meeskonna värskeim liige. Kristel alustas Audiitorteenuse OÜ assistendina novembris 2015. Kristeli tööülesanneteks on erinevate auditiprotseduuride läbiviimine ja vandeaudiitorite abistamine.

Auditite läbiviimine pakkus Kristelile huvi juba enne Audiitorteenuse OÜ-sse tööle tulemist, töö tundus põnev ja mõnusalt vaheldusrikas. See mulje ei olnud petlik ja just töö mitmekülgsus ning toredad kolleegid on põhjus, miks Kristel oma tööd armastab. Oma töös on ta 100% pühendunud ning sihikindel leidmaks vastuseid ka keerulisematele küsimustele. Särasilmse Kristeli puhul hindavad kliendid ja kolleegid tema sõbralikkust, abivalmidust ja heatahtlikkust.

Tööst vabal ajal pühendub Kristel oma toredale perele. Vahel leiab ta aega ka hobideks – parim viis pingelisest päevast taastumiseks on tantsimine zumba särtsakate viiside saatel. Veel meeldib talle koos abikaasaga käia piljardit mängimas ning discgolfi kettaid lennutamas. Kristel ei ütle ära heast filmist või kaasahaaravast teatritükist, eriti kui neid saab nautida heas seltskonnas.

Erialane töökogemus:
Kristel töötab Audiitorteenuse OÜ-s alates 2015. aastast. Ta on lühikese aja jooksul osalenud juba paljudes erinevates auditites – Miterassa, ETS Nord, Estanc, Gustav Adolfi SA, Roheline Laine, Astro Holding ja mitmed teised.
Kristelil on varasemast audiitoritöö jaoks väärtuslikud kogemused väikeettevõtte raamatupidajana ning spetsialistina Maksu- ja Tolliametis.

Hariduskäik:
2003 – 2007 Tallinna Majanduskool, rakenduslik kõrgharidus maksunduse erialal
1991 – 2003 August Kitzbergi nimeline Gümnaasium

Töökogemus:
alates 2015 audiitori assistent, Audiitorteenuse OÜ
2013 – 2015 väikeettevõtte raamatupidaja
2006 – 2012 spetsialist, Maksu- ja Tolliamet