Lembi Uett

Lembi UettLembi töötab Audiitorteenuse OÜ-s alates 2018. aastast. Enne seda on ta töötanud audiitori assistendi ja audiitorina Eesti suurimas audiitorfirmas PricewaterhouseCoopers, kus ta on omandanud väärtuslikud kogemused nii finantsauditi ja pakendiaruande kontrollimise alal kui ka koolitajana.

Lembile meeldib audiitoritöö juures tegelemine erinevate ettevõtete protsesside ja äritegevusega ning kohtumised ja suhtlemine paljude erinevate inimestega. Tore on kohtuda olemasolevate klientide juures uute inimestega ning uute klientide juures juba varasemalt kohatud inimestega. Audiitori töös on oluline koostöö kliendi ja audiitori vahel, pakutud teenuste kvaliteet, samuti see, et oleks tasakaal tuvastatud riskide ja vajalike auditiprotseduuride vahel.

Lisaks igapäevasele auditi tööle osaleb Lembi ka Eesti Audiitorkogu metodoloogiakomisjoni töös arendamaks audiitortegevust Eestis. Lembi on olnud koolitajaks mitmetel Eesti Audiitorkogu poolt läbiviidud koolitustel jagades enda kogemusi ja teadmisi auditi praktikumide raames.

Lisaks arvutikotile leiab Lembi autost alati ka spordikotid, ühe täis tenniseasju ja teise koti, kus on rühmatrenni jaoks vajalikud asjad. Aktiivne ja järjepidev treenimine on muutunud lahutamatuks osaks igapäevasest elust ning mõistlik treenimine on Lembi hinnangul tervisele kasulik sõltuvus.

Hariduskäik
1996 – 2001 Estonian Business School, rahvusvaheline ärijuhtimine
1992 – 1994 TTÜ Tallinna Kolledž, raamatupidamine
1992 Tallinna Järveotsa Gümnaasium

Töökogemus
alates 2018 audiitor, Audiitorteenuse OÜ
2006-2018 audiitori assistent, projektijuht, juhtivaudiitor PricewaterhouseCoopers AS
1998-2008 maksukonsultant, PricewaterhouseCooper AS
1996-1998 raamatupidaja, PricewaterhouseCoopers AS
1994-1996 raamatupidaja/ klienditeenindaja, Masterfoods Eesti
1992-1994 raamatupidaja, Tallinna Restauraator

Erialane kogemus
Lembi on Eesti Vabariigi vannutatud audiitor alates aastast 2010, auditeerimise töökogemus on alates aastast 1998.

Lembil on mitmekülgne kogemus Eesti ja rahvusvaheliste klientide auditeerimisel ja ka pakendiaruannete kontrollimiste läbiviimisel. Varasemateks klientideks on olnud PricewatehouseCoopersis töötamise ajal erineva suurusega ettevõtted tootmise ja kaubanduse valdkonnas.

Lembi klientideks on olnud näiteks on Tallinna Kaubamaja Grupp (sh Selver; Kaubamaja), Liviko, A Le Coq, Estonian Cell, Eesti Höövelliist, Veho, Moller Auto Tallinn, DSV Transport.

Kontakt
telefon: +372 5660 8399
e-mail: lembi@audiitorteenused.ee