Helina Tammeleht

Audiitorteenused Helina TammelehtHelina on alates 2019. aasta lõpust Audiitorteenuse OÜ vandeaudiitori assistent. Helina peamisteks tööülesanneteks on vandeaudiitorite töö hõlbustamine igas auditi etapis nii, et audiitorid saaksid keskenduda täielikult oma põhitööle.

Numbrid on Helinat alati tõmmanud. Pärast gümnaasiumi lõpetamist suundus ta õppima Tallinna Tehnikaülikooli majandusarvestuse ja ärirahanduse erialale ning omandas magistrikraadi. Ülikooli ajal töötas Helina ühe aasta vältel osaliselt varakindlustuse finantsosakonna raamatupidamise assistendina ning teise aasta vältel audiitori assistendina. Pärast ülikooliõpinguid asus ta tööle raamatupidamisbüroosse raamatupidajaks, mõeldes et raamatupidamise praktika on heaks vundamendiks vajalik ning vastav büroo on kogemuste pagasi kasvatamiseks ideaalne koht. Raamatupidaja töö tekitas omakorda auditeerimise vastu veelgi suuremat huvi ning ei läinudki kaua aega, kui Helina 2019. aasta lõpus Audiitorteenuse OÜ tiimiga liitus.

Helina leiab, et väärtuse loomine ümbritsevasse on väga oluline ning et enda hing peaks seejuures alati helisema. Vaba aega meeldib Helinale veeta looduses, nautida loomade ja lähedaste inimeste seltskonda ning toimetada koerte psühholoogia ja käitumise vallas. Tihtipeale võib teda leida metsast, aasalt või mere äärest koos hobuse või oma koeraga.

Erialane kogemus
Helina on olnud assistendiks järgmiste erinevate ettevõtete auditeerimisel: Astro Vara, Talwest Group, TKM Beauty, Iglu ja paljud teised sihtasutused, aktsiaseltsid ning osaühingud.

Hariduskäik
2016-2018 Tallinna Tehnikaülikool, majandusarvestus (magister)
2013-2016 Tallinna Tehnikaülikool, ärindus (bakalaureus)

Töökogemus
Alates 2019. aasta lõpust vandeaudiitori assistent, Audiitorteenuse OÜ
2018 – 2019 Raamatupidaja väikeettevõtetele
2016 – 2017 Vandeaudiitori assistent
2015 – 2016 Raamatupidaja assistent