Katri Lidenburg

Audiitorteenused Katri LindeburgKatri töötab Audiitorteenuse OÜ-s alates 2018. aasta sügisest. Katri alustas tööd meie juures audiitori assistendina, alates 2023 märtsist on Katri vandeaudiitor. Katri tegeleb igapäevaselt erinevate sektorite ettevõtete finantsaruannete auditite ja ülevaatuste läbiviimisega.
Katrile meeldib väga uute ja olemasolevate klientidega suhtlemine, auditiks vajalike materjalide kogumine ja töötlemine ning kokkuvõtete tegemine.

Katri on teadnud, et soovib teha audiitori tööd alates hetkest, kui asus õppima raamatupidamist. Töötamine raamatupidajana on Katrile andnud audiitori tööks väga vajaliku kogemuse, sest siis oli Katril võimalik auditi protsessides teisest vaatenurgast osaleda. See andis hea ülevaate auditi töö iseloomust ja kindlustunde, et see on see eriala, kuhu edasi liikuda. Audiitori töö suurimaks plussiks peabki Katri just seda, et kuigi tegemist on suures osas kontoritööga, võimaldab see piisavalt palju ringi liikuda, inimestega suhelda ja mitte ükski päev ei sarnane eelmisega – alati on huvitav.

Katri on väga hooliv nii töökaaslaste kui klientide suhtes. Särasilmse Katri puhul hindavad kliendid ja kolleegid tema sõbralikkust, abivalmidust ja heatahtlikkust.

Töö tegemise kõrvalt jääb Katril aega ka hobideks nagu discgolf, lumelauaga sõitmine, looduses jalutamine ja kokandus.

Erialane kogemus:
Katri on audiitori assistent alates 2018 aastast. Ta on osalenud järgmiste tuntud ettevõtete auditeerimises: ettevõtete auditeerimisel: Infragate Eesti AS, Tallinna Kaubamaja grupi ettevõtted – TKM auto, TKM Beauty, KIA Auto, Viking Security, Recruitment Estonia, Advokaadibüroo Sorainen, KE Infra, Semetron ja paljud teised ettevõtted.

Hariduskäik:
2011 – 2014 Tallinna Majanduskool, rakenduskõrgharidus – raamatupidamine
1995 – 2007 Tallinna Kunstigümnaasium

Töökogemus:
alates 2018 assistent, Audiitorteenuse OÜ
2014 – 2017 raamatupidaja, Teater NO99 SA