Katri Lidenburg

Katri Lidenburg - Audiitorteenused

Katri töötab Audiitorteenuse OÜ-s alates 2018. aasta sügisest. Katri alustas tööd audiitori assistendina ning pärast kutseeksamite edukat sooritamist on ta alates 2023 märtsist vandeaudiitor. Katri tegeleb igapäevaselt erinevate sektorite ettevõtete finantsaruannete auditite ja ülevaatuste läbiviimisega.

Katri on teadnud, et soovib teha audiitori tööd alates hetkest, kui asus õppima raamatupidamist. Töötamine raamatupidajana on Katrile andnud audiitori tööks väga vajaliku kogemuse, sest siis oli Katril võimalik auditi protsessides teisest vaatenurgast osaleda. See andis hea ülevaate auditi töö iseloomust ja kindlustunde, et see on see eriala, kuhu edasi liikuda. Audiitori töö suurimaks plussiks peabki Katri just seda, et kuigi tegemist on suures osas kontoritööga, võimaldab see piisavalt palju ringi liikuda, inimestega suhelda ja mitte ükski päev ei sarnane eelmisega – alati on huvitav.

Katri on väga hooliv nii töökaaslaste kui klientide suhtes. Särasilmse Katri puhul hindavad kliendid ja kolleegid tema sõbralikkust, abivalmidust ja heatahtlikkust.

Põhitöö kõrvalt on Katri loomakaitse organisatsioonis vabatahtlik. Kui sellest veel vaba aega üle jääb, siis see kulub tal enda koeraga looduses viibimise peale ning talvisel ajal lumelauaga sõitmisele.

Erialane kogemus
Katri oli Audiitorteenuse OÜ audiitori assistent alates 2018 aastast ning alates 2023 aastast vandeaudiitor. Ta on osalenud järgmiste tuntud ettevõtete auditeerimises: Infragate Eesti AS, Tallinna Kaubamaja grupi ettevõtted – TKM auto, TKM Beauty, KIA Auto, Kitman Thulema, Kitman Coldtech, Recruitment Estonia, Advokaadibüroo Sorainen, KE Infra, Semetron, Incap Electronics, ALSO Eesti, Vintselle grupp, Kärla PÜ ja paljud teised ettevõtted.

Hariduskäik
2011 – 2014 Tallinna Majanduskool, rakenduskõrgharidus – raamatupidamine
1995 – 2007 Tallinna Kunstigümnaasium

Töökogemus
Alates 2023 – vandeaudiitor, Audiitorteenuse OÜ
2018 – 2023 assistent, Audiitorteenuse OÜ
2014 – 2017 raamatupidaja, Teater NO99 SA