Katri Lidenburg

Audiitorteenused Katri LindeburgKatri on Audiitorteenuse OÜ assistent. Katri tähtsaimaks tööülesandeks on vandeaudiitoritele töö hõlbustamine, ettevalmistava töö tegemine ja tiimiliikmeks olemine igas auditi etapis. Katrile meeldib väga uute ja olemasolevate klientidega suhtlemine, auditiks vajalike materjalide kogumine ja töötlemine ning inventuurides osalemine.

Katri on teadnud, et soovib teha audiitori tööd alates hetkest, kui asus õppima raamatupidamist. Olles eralasel tööl oli tal võimalik osaleda auditi protsessides raamatupidaja vaatenurgast ja see andis hea ülevaate auditi töö loomusest ja kindlustunde, et see on see eriala, kuhu edasi liikuda. Audiitori töö suurimaks plussiks peabki Katri just seda, et vaatamata sellele, et tegemist on suures osas kontoritööga, võimaldab see piisavalt palju ringi liikuda, inimestega suhelda ja mitte ükski päev ei sarnane eelmisega – alati on huvitav.

Katri on väga hooliv nii töökaaslaste kui klientide suhtes. Särasilmse Katri puhul hindavad kliendid ja kolleegid tema sõbralikkust, abivalmidust ja heatahtlikkust.

Töö tegemise kõrvalt jääb Katril aega ka hobideks nagu discgolf, lumelauatamine, looduses jalutamine ja kokandus.

Erialane kogemus:
Katri on audiitori assistent alates 2018 aastast. Katril on olnud assistendiks järgmiste ettevõtete auditeerimisel: Infragate Eesti AS, Tallinna Kaubamaja grupi ettevõtted – TKM auto, TKM Beauty, KIA Auto, Viking Security ja paljud teised ettevõtted.

Hariduskäik:
2011 – 2014 Tallinna Majanduskool, rakenduskõrgharidus raamatupidamise erialal
1995 – 2007 Tallinna Kunstigümnaasium

Töökogemus:
alates 2018 assistent, Audiitorteenuse OÜ
2014 – 2017 raamatupidaja, Teater NO99 SA