Raili Kokk

Raili Kokk - AudiitorteenusedRaili on Audiitorteenuste meeskonna liige alates 2023. aasta kevadest ning praeguseks on Railil töökogemust auditi valdkonnas kokku üle 2,5 aasta. Vandeaudiitori assistendina on Raili peamisteks tööülesanneteks vandeaudiitorite töö hõlbustamine igas auditi etapis nii, et audiitorid saaksid keskenduda täielikult oma põhitööle. Raili hindab auditi juures võimalust pakkuda klientidele lisaväärtust ja õppida tundma erinevaid sektoreid.
Kogemust finantsvaldkonnas üldiselt on Railil aga pikemalt, kokku üle kümne aasta. Lisaks auditile on Raili pikalt töötanud juhtimisarvestusega tegelevates rahvusvahelistes meeskondades, olles oluliseks tugifunktsiooniks ettevõtte tippjuhtkonnale.
Vaba aja veedab Raili pere ja sõprade seltsis, reisib meeleldi ja leiab aega ka spordi ja hobide jaoks – erilised lemmikud on lohesurf ja lumelaud.

Erialane kogemus
Esimene kokkupuude auditiga oli Railil aastal 2009 kui ta alustas tööd audiitori assistendina rahvusvahelises audiitorbüroos KPMG Baltics OÜ. Sealne kogemus andis väga tugevad baasteadmised audiitori tööst ning oskuse mõista ettevõtete finantsandmete sisu. Huvi end finantsvaldkonnas laiemalt täiendada viis Raili Nordea (hiljem Luminori) erinevatele tööpositsioonidele, alustades krediidispetsialistist, lõpetades väiksemate meeskondade juhtimisega juhtimisarvestuse alal. Töökogemus finantsportsesside ülesehitamisega aitab Railil täna audititööga veelgi professionaalsemalt hakkama saada.

Hariduskäik
2014 – 2019 Estonian Business School, magistriõpe – rahvusvaheline ärijuhtimine
2006 – 2009 Tartu Ülikool, bakalaureuseõpe – majandusteadus

Töökogemus
Alates 2023 Audiitorteenuse OÜ, vandeaudiitori assistent
2017 – 2019 Luminor Bank AS, Head of IT Financial Control
2015 – 2017 Nordea Bank AB Estonia Branch, Head of Group Finance Baltics Business Reporting
2013 – 2015 Nordea Bank AB Estonia Branch – ärikontroller
2011 – 2013 Nordea Finance Estonia OÜ – krediidispetsialist
2009 – 2011 KPMG Baltics OÜ, vandeaudiitori assistent

Kontakt
Telefon: +372 52 10 343
E-mail: raili.kokk@audiitorteenused.ee