Evelin Joakit

Evelin Joakit - Audiitorteenused

Evelin on Audiitorteenuse OÜ-s töötanud alates 2008. aastast. Evelinile meeldib Audiitorteenuse OÜ väike kollektiiv, kus on toredad inimesed, kellelt iga päev on midagi õppida ning seetõttu pidevalt areneda. Evelin on meie meeskonnas väärtuslik oma kogemuste poolest erinevate klientidega, samuti on hindamatud tema oskused Exceliga ümberkäimisel.

Evelinile meeldib audiitoritöö mitmekülgsus, mis tähendab eelkõige suhtlust paljude erinevate inimestega, aga samas ka numbrite labürindis tee otsimist. Audiitoritöö erinevad küljed hõlmavad endas väga erinevaid tegevusi, alates inventuurides osalemisest kuni suhtlemiseni klientide tippjuhtkonnaga; kõik need tegevused on põnevad. Väga oluliseks peab Evelin seda, et tööprotsess oleks muuhulgas ka lõbus ja tore.

Evelinil on suurepärane oskus ühte tööpäeva mahutada hulgaliselt tegevusi, sealjuures on tal kõik vajalikud ülesanded õigeaegselt ning täpselt valmis ja silm endiselt säramas ka päeva lõpuks.

Kui tööülesanded on kõrvale heidetud, leiab Evelini olenevalt ilmaoludest kas padeliväljakul, merel surfamas või lumelauaga tuhamäge vallutamas. Ja mis peamine – alati on ta olemas oma pere jaoks.

Erialane kogemus
Evelin on vandeaudiitor alates aastast 2013, auditeerimise alane töökogemus on tal alates aastast 2000.
Evelini kliendiportfelli kuuluvad erinevates sektorites tegutsevad ettevõtted, nagu näiteks Kärla Põllumajandusühistu, Tavex, Eugesta Eesti, ALSO Eesti, Incap Electronics Estonia, Automeister, Wise Guys Ventures Fond 1, Insly, TAVT, SLG Energy, Raumedic Estonia, jt

Hariduskäik
2001 – 2004 Estonian Business School, majandusmagister – ärikonsultatsioon ja organisatsiooni arendamine
1995 – 2000 Tallinna Tehnikaülikool bakalaureus – ärijuhtimine ja majandusarvestus
1992 – 1995 Gustav Adolfi Gümnaasium, matemaatika-füüsika eriklass

Töökogemus
alates 2013 audiitor, Audiitorteenuse OÜ
2008 – 2013 audiitori assistent, Audiitorteenuse OÜ
2005 – 2008 tegevuspõhise kuluarvestuse spetsialist, Hansapank AS
2000 – 2005 auditi projektijuht, PricewaterhouseCoopers AS
1999 – 2000 raamatupidaja, AS Toode

Kontakt
telefon: +372 5621 4558
e-mail: evelin.joakit@audiitorteenused.ee