Signy Villems

Audiitorteenused Signy VillemsSigny liitus Audiitorteenuste meeskonnaga 2020. aasta sügisel omades selleks ajaks kogemust antud valdkonnas juba üle kümne aasta. Vandeaudiitorina tegeleb Signy igapäevaselt finantsaruannete auditite ja ülevaatuste läbiviimisega erinevate sektorite ettevõtetele. Lisaks sellele viib Signy läbi ka pakendiaruande audiitorkontrolle, mitterahalise sissemakse hindamise kontrolle ja muid töövõtte.

Vandeaudiitori töö juures köidab Signyt kõige enam pidev arvestusmaastikul toimuvaga kursisolek ja enesearendamisvõimalus, töö mitterutiinne iseloom ning erinevate inimestega suhtlemisevõimalus. Signy suudab alati säilitada oma teotahtelisuse, särasilmsuse ja sõbralikkuse. Signyle meeldib lahendada raamatupidamises esilekerkivad probleeme, need leiavad kiire lahenduse efektiivselt sõltumatu ja erapooletu nõustaja kaasabil.

Vabal ajal harrastab Signy peotantsu ja armastab veeta aega oma pere ja sõpradega ning reisida.

Erialane kogemus
Signy on vandeaudiitor ja avaliku sektori vandeaudiitor alates 2012. aastast. Kuni 2020. aastani pühendus Signy kaheksa aasta jooksul Audiitorkogus töötades vandeaudiitorite kutse arendamisele. Audiitorkogus andis ta oma panuse erialaste regulatsioonide väljatöötamisse, vandeaudiitorite töövahendite loomisse ja koolituspakkumuse kujundamisse. Signy on töötanud selle nimel, et suureneks avalikkuse teadlikkus audiitortegevusest ja audiitorikutse väärtuslikkusest ettevõtluskeskkonna usaldusväärsemaks muutmisel. Audiitorkogule eelneva nelja aasta jooksul töötas Signy rahvusvahelises audiitorbüroos KPMG Baltics OÜ, kus tegeles igapäevaste auditiprotseduuride läbiviimisega.

Signy on alates 2020. aastast Audiitorkogu metodoloogiakomisjoni liige.

Hariduskäik
2019 – … Tartu Ülikool, magistriõpe, turundus ja finantsjuhtimine
2004 – 2007 Tartu Ülikool, bakalaureuseõpe, majandusteadus

Töökogemus
Alates 2020 Audiitorteenuse OÜ, vandeaudiitor
2012 – 2020 Audiitorkogu, metodoloogia, täiendusõpe ja kommunikatsioon
2008 – 2012 KPMG Baltics OÜ, audiitor
2007 – 2008 Paikre OÜ, raamatupidaja assistent, personalispetsialist

Kontakt
Telefon: +372 53 40 82 87
E-mail: signy.villems@audiitorteenused.ee